Nurdan Gündoğdu Kimdir?

 

ActionCOACH
Engage & Grow
İstanbul Partner

Nurdan Gündoğdu 20 yılı aşkın bir süre Türkiye’nin büyüyen sektörlerindeki lider kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yaptı. ActionCOACH ile tanıştıktan sonra bir girişimci olarak, girişimcilere büyüme yolculuklarında yardım etmek, onlara hız kazandırmak üzere kariyerinin ikinci döneminde yeni bir yola çıktı.
Marmara Üniversitesi İng. İşletme bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra University of North Florida’da MBA yaptı.
Dünyanın önemli inşaat malzemeleri üreticilerinden biri olan Lafarge’da 5 yıl sürecek kariyerine başladı. Bunu takiben, internet şirketi olan İxir’de iş geliştime, iş planlama konularında çalıştı. 2001 yılında telekom sektöründeki kariyerine Avea’da başladı. Avea’da 8 sene süren pazarlama deneyimi sonrasında 2009 yılında o dönemin büyüyen iş kollarından olan enerjide kariyer fırsatı elde ederek Fina Enerji Holding’de çalıştı. Daha sonra telekom sektöründeki yolculuğuna Pazarlama Direktörü olarak TTNET ve Türk Telekom’da devam etti.
ActionCOACH olarak işletme sahiplerinin hayallerine ortak olarak başlayan büyüme hareketini çarpan etkisiyle genişletmeyi, bu sayede dünya çapında şirketlerin doğmasına katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu hayalin günümüzde en hızlı gerçeğe dönüştüğü adres ise Start-up dünyası olduğu için Start-up koçluğunu işinin özel bir parçası olarak görüyor.