Konuşmacılar

Dr. Rıza KADILAR


Dr. Rıza Kadılar / EMCC Dünya Başkanı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı - Okyanustaki Akıntılar ve Yönümüz 1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 09:30 – 10:00 Okyanustaki Akıntılar ve Yönümüz EMCC, (European Mentoring & Coaching Council /Avrupa Koçluk ve Mentorluk Konseyi) 2018 – 2020 dönemi için bütün üye ülkelerin oy birliği ile Dr. Rıza Kadılar’ı dünya başkanı seçti. Rıza Kadılar; birçok alanda önemli değişimlerin yaşandığı günümüzde bireyin farkındalığını arttırmayı, iş iklimini iyileştirerek kurumsal esenliğe hizmet ederek daha yüksek katma değerli bir yaşam tarzını desteklemeyi ve bir sosyal eşitleyici olarak toplumsal diyaloğun gelişimine hizmet etmeyi hedefleyen koçluk ve mentorluk uygulamalarının, daha iyi yarınların inşası önemine değiniyor.

Dr. Rıza Kadılar Kimdir?

Dr. Alison Hodge


Yönetici Koçluğu Süpervizörü Dr. Alison Hodge; EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı için Türkiye’ye geliyor. Konferans konuşmasının yanı sıra gönüllü bir grup ile uygulamalı çalışma gerçekleştirecektir. 1.GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 10:00 – 11:30 Koçluk Etkini Büyüt Grup Süpervizyonunda Paralel Prosesler, Organizasyonlara Dair Bize Ne Söyler? Dr. Alison Hodge, Executive Coach and Executive Coaching Supervisor Grup Çalışmasının İçeriği: Organizasyonel sistemde neler olduğunu anlamaya yönelik olarak grup süpervizyonunda paralel süreç ile çalışmak.

Dr. Alison Hodge Kimdir?

Prof. Dr. Zeynep Aycan


EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı-Koç Üniversitesi Liderlik ve Dönüşüm Programı 1. GÜN / 21 Kasım 2018 Cuma
15: 50 – 16:30 Koç Üniversitesi Liderlik ve Dönüşüm Programı/ Prof. Dr. Zeynep Aycan
Dönüşümsel Liderlik: Güç Kültüründen, Güçlendirme Kültürüne Yolculuk
Verimlilik, karlılık, büyüme 1900’ların ortasına kadar, kurumların (özellikle kar amacı güdenlerin) odaklandıkları başarı kriterleri oldu. 90’ların ortalarında bunların yeterli olmadığı anlaşılınca ‘insan faktörü’ kriterler arasına girdi. Karşımıza müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti kavramları çıktı. Kurumların karnelerinde başarı kriterleri arasında bunlar da yer aldı. 2000’lerin başında ise, yetenek savaşları baş gösterdi. Yeni nesil yetenek, otorite altında çalışmayı sevmeyen, çabuk sıkılan, yaptığı işte anlam arayan, sürekli yeni şeyler denemek isteyen, kendini ifade etmekten çekinmeyen özellikler taşıyordu. Geleneksel kurum kültürleri bu kişiler için cazibesini yitirmişti. Sürdürülebilir başarının anahtarı olan yaratıcılık ve inovasyon ise bu tür yapılar için uzak bir hayalden öteye geçemeyecekti. Bu oturum, güç kültürünü güçlendirme kültürüne nasıl dönüştürebileceğimizi tartışacak ve yeni bir liderlik ve kültürel dönüşüm modelini nasıl hayata geçirdiğimizden bahsedecek.

Prof. Dr. Zeynep Aycan Kimdir?

Prof. Dr. Hanna Nita Scherler


EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı Zor Dönemlerde “Öz”ünü Korumak ve Dayanıklılık
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe
11:00 – 11:40 Zor Dönemlerde “Öz”ünü Korumak ve Dayanıklılık / Prof. Dr. Hanna Nita Scherler Hepimiz zor dönemlerde “Öz”ümüzü korumak ve dayanıklılık sergilemek isteriz.
Bunu yaratmak için birtakım girişimlerde bulunmuş̧ ancak gerçekleştirememişizdir. “Zor” olarak tanımladığımız olguyu deneyimlememe gayreti içerisinde, aslında bu gayretin kendisinin zor dönemler deneyimlememize sebep olduğunu gözden kaçırabiliriz.
Bu sunumda zor dönemler, öz ve dayanıklılık kavramları tartışılarak “öz”ün korunması ve dayanıklılık kazanılmasında “zor”luk yaşanmasının, ilgili duygularla temas edilmesinin önemi vurgulanacaktır.

Prof. Dr. Hanna Nita Scherler Kimdir?

İpek Ütün


İpek Ütün / Tribe EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı Takım Aklı, Sistemin Sesi 1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 3.Oturum Takım Aklı, Sistemin Sesi Çiğdem Taş Yerli, İpek Ütün, Tribe Çeşitlilik ve kapsayıcılığın önemi her yerde vurgulansa ve katılımcı olmanın gerekliliği üzerinde hemfikir olunsa da, kendinden farklı düşünenlerin görüşlerine karşı kapsayıcı olmak, o sesleri ortaya çıkmaları ve duyulmaları için teşvik etmek oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Karar verme konusunda esnekliğiniz yoksa, görüşünüzde tutkuluysanız veya haklı olduğunuzu düşünüyorsanız esneklikten ve katılımcılıktan fikir sabitliğine ve otokrasiye doğru kayarsınız. Bu sunumda bu gibi durumların yarattığı etkilerin neler olduğu ve ortak akla ve grup bilgeliğine ulaşmak için nasıl bir teşhis aracı olarak kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Bu süreçte tabii ki kişisel farkındalık da size eşlik edecek…

İpek Ütün Kimdir?

Çiğdem Taş Yerli


Çiğdem Taş Yerli / Tribe EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı Takım Aklı, Sistemin Sesi 1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 3.Oturum Takım Aklı, Sistemin Sesi Çiğdem Taş Yerli, İpek Ütün, Tribe Çeşitlilik ve kapsayıcılığın önemi her yerde vurgulansa ve katılımcı olmanın gerekliliği üzerinde hemfikir olunsa da, kendinden farklı düşünenlerin görüşlerine karşı kapsayıcı olmak, o sesleri ortaya çıkmaları ve duyulmaları için teşvik etmek oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Karar verme konusunda esnekliğiniz yoksa, görüşünüzde tutkuluysanız veya haklı olduğunuzu düşünüyorsanız esneklikten ve katılımcılıktan fikir sabitliğine ve otokrasiye doğru kayarsınız. Bu sunumda bu gibi durumların yarattığı etkilerin neler olduğu ve ortak akla ve grup bilgeliğine ulaşmak için nasıl bir teşhis aracı olarak kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Bu süreçte tabii ki kişisel farkındalık da size eşlik edecek…

Çiğdem Taş Yerli Kimdir?

Mert Büyükyazgan


Mert Büyükyazgan / 3M Türkiye Genel Müdürü EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı- CEO Gözüyle Zor Zamanlarda ve Kriz Yönetiminde Koçluk ve Mentorluk Etkisi 1. GÜN / 21 Kasım 2018 Cuma 11:50 – 12:30 CEO Gözüyle Zor Zamanlarda ve Kriz Yönetiminde Koçluk ve Mentorluk Etkisi

Mert Büyükyazgan Kimdir?

Tuba Çal


Tuba Çal – Çelikel Eğitim Vakfı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı Liseli Öğrenciler İçin – Yönderlik Programı 1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 14:50 – 15:30 Paralel Oturumlar 1.Oturum: Liseli Öğrenciler İçin – Yönderlik Programı Tuba Çal - Çelikel Eğitim Vakfı Çelikel Eğitim Vakfı 2007 yılından bu yana, 15-24 yaş arası gençler için eğitimin niteliğini artırmaya yönelik programlar geliştiriyor ve bunları uyguluyor. Bu programlardan biri olan “Yönderlik Programı” ile Çelikel Eğitim Vakfı, yönderlik desteği almaya istekli liseli gençlerle bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya hazır profesyonel hayattan yetişkinleri buluşturuyor. Böylelikle, Çelikel Eğitim Vakfı, hem gençlerin kendilerini keşfedebilecekleri, ifade edebilecekleri ve hayallerine giden yolda desteklenecekleri, hem de Yönderlerin sonraki kuşaklara ilişkin deneyim elde edebilecekleri bir eko sistem oluşturuyor.

Tuba Çal Kimdir?

Gamze Acar Bayraktaroğlu


Gamze Acar Bayraktaoğlu – Motiva International EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı Mercedes-Benz Türk'te Tersine Mentorluk Deneyimleri ve Kazanımları 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:50 – 15:30 Paralel Oturumlar 2.Oturum: Mercedes-Benz Türk A.Ş - Tersine Mentorluk Deneyimleri ve Kazanımları Tersine Mentorluk uygulaması 2017’de pilot çalışma ile başladı. 2018 Nisan’da resmi olarak ilk tura, CEO ve 8 direktör gönüllü olarak katıldı, Aralık ayında yapılacak 4.seanslar ile ilk turdan mezunlar verilecek. Şirkette büyük bir heyecanla takip edilen bu programdan alınan olumlu geribildirimler sonrası, icra kurulu üyeleri ve direktörler, 2.turda gönüllü olarak mentorluk almak istediler.

Gamze Acar Bayraktaroğlu Kimdir?

Başak Demiryumruk Dikici


Başak Demiryumruk Dikici – Mercedes-Benz Türk A.Ş / İnsan Kaynakları Uzmanlık Merkezi Grup Müdürü EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı Mercedes-Benz Türk A.Ş - Tersine Mentorluk Deneyimleri ve Kazanımları 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:50 – 15:30 Paralel Oturumlar 2.Oturum: Mercedes-Benz Türk A.Ş - Tersine Mentorluk Deneyimleri ve Kazanımları / Başak Demiryumruk Dikici – Mercedes-Benz Türk A.Ş - İnsan Kaynakları Uzmanlık Merkezi Grup Müdürü Tersine Mentorluk uygulaması 2017’de pilot çalışma ile başladı. 2018 Nisan’da resmi olarak ilk tura, CEO ve 8 direktör gönüllü olarak katıldı, Aralık ayında yapılacak 4.seanslar ile ilk turdan mezunlar verilecek. Şirkette büyük bir heyecanla takip edilen bu programdan alınan olumlu geribildirimler sonrası, icra kurulu üyeleri ve direktörler, 2.turda gönüllü olarak mentorluk almak istediler. 2. Tur için hazırlıklar devam ederken, bu süreçte neler yaşandı, ilk başarısız pilot çalışmasından sonra neler öğrenildi, tüm deneyimleri, Mercedes-Benz Türk İnsan Kaynakları Uzmanlık Merkezi Grup Müdürü Başak Demiryumruk Dikici aktarılacak.

Başak Demiryumruk Dikici Kimdir?

Berna Tüzüner


Berna Tüzüner / MÜDÜR -TEB KADIN BANKACILIĞI EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı - İşletme Koçluğu ile Fark Yaratan Kadın Patronlar / TEB Takım Yıldızı Projesi 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 09:15 – 10:00 – Panel / İşletme Koçluğu ile Fark Yaratan Kadın Patronlar / TEB Takım Yıldızı Projesi Ayşegül AKŞAK - ActionCOACH Türkiye - Berna Tüzener /TEB KADIN BANKACILIĞI MÜDÜR - Moderatör: Özge Toraman
TEB Kadın Bankacılığı Kadın Patronların işlerini büyütmelerine destek vermek üzere 2015 yılında kuruldu. Kadın Patronların desteklenmesi gereken 4 ana konudan birisi olan Koçluk ve Mentörlük başlığında sıra dışı ve iddialı bir programla yola çıktı : TEB Takım Yıldızı Programı Elde edilen bu sonuçlara paralel olarak da zaten Danışman Banka hizmet modelini benimseyen TEB, bu pozisyonlamasının ve hizmet içeriğinin bir adım daha ötesine geçerek, İŞLETME KOÇLUĞU modelini, ActionCOACH ile birlikte özel olarak dizayn ederek TEB TAKIM YILDIZI projesini hayata geçirdi. TEB Kadın Bankacılığının işletme koçluğu kavramının ve uygulamalarının yaratıcısı olan ActionCOACH ile yaptıkları bu ortak çalışmanın başlama öyküsünü, Takım Yıldızlarının bankacı kimliklerinin yanı sıra kazandıkları işletme koçu becerilerinin neler olduğunu ve Kadın Patronların İşletme Koçları olan Takım Yıldızları ile 6 ay boyunca nasıl çalıştıklarını ve elde ettikleri sonuçları bu oturumda dinleyeceksiniz.

Berna Tüzüner Kimdir?

Ayşegül Akşak


Ayşegül AKŞAK - ActionCOACH Türkiye EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı - İşletme Koçluğu ile Fark Yaratan Kadın Patronlar / TEB Takım Yıldızı Projesi 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 09:15 – 10:00 – Panel / İşletme Koçluğu ile Fark Yaratan Kadın Patronlar / TEB Takım Yıldızı Projesi Ayşegül AKŞAK - ActionCOACH Türkiye - Berna Tüzener /TEB KADIN BANKACILIĞI MÜDÜR - Moderatör: Özge Toraman
TEB Kadın Bankacılığı Kadın Patronların işlerini büyütmelerine destek vermek üzere 2015 yılında kuruldu. Kadın Patronların desteklenmesi gereken 4 ana konudan birisi olan Koçluk ve Mentörlük başlığında sıra dışı ve iddialı bir programla yola çıktı : TEB Takım Yıldızı Programı Elde edilen bu sonuçlara paralel olarak da zaten Danışman Banka hizmet modelini benimseyen TEB, bu pozisyonlamasının ve hizmet içeriğinin bir adım daha ötesine geçerek, İŞLETME KOÇLUĞU modelini, ActionCOACH ile birlikte özel olarak dizayn ederek TEB TAKIM YILDIZI projesini hayata geçirdi. TEB Kadın Bankacılığının işletme koçluğu kavramının ve uygulamalarının yaratıcısı olan ActionCOACH ile yaptıkları bu ortak çalışmanın başlama öyküsünü, Takım Yıldızlarının bankacı kimliklerinin yanı sıra kazandıkları işletme koçu becerilerinin neler olduğunu ve Kadın Patronların İşletme Koçları olan Takım Yıldızları ile 6 ay

Ayşegül Akşak Kimdir?

Özge Toraman


Özge Toraman ActionCOACH Türkiye / Engage & Grow Türkiye Kurucu Ortak EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı - İşletme Koçluğu ile Fark Yaratan Kadın Patronlar / TEB Takım Yıldızı Projesi 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 09:15 – 10:00 – Panel / İşletme Koçluğu ile Fark Yaratan Kadın Patronlar / TEB Takım Yıldızı Projesi Ayşegül AKŞAK - ActionCOACH Türkiye - Berna Tüzener /TEB KADIN BANKACILIĞI MÜDÜR - Moderatör: Özge Toraman
TEB Kadın Bankacılığı Kadın Patronların işlerini büyütmelerine destek vermek üzere 2015 yılında kuruldu. Kadın Patronların desteklenmesi gereken 4 ana konudan birisi olan Koçluk ve Mentörlük başlığında sıra dışı ve iddialı bir programla yola çıktı : TEB Takım Yıldızı Programı Elde edilen bu sonuçlara paralel olarak da zaten Danışman Banka hizmet modelini benimseyen TEB, bu pozisyonlamasının ve hizmet içeriğinin bir adım daha ötesine geçerek, İŞLETME KOÇLUĞU modelini, ActionCOACH ile birlikte özel olarak dizayn ederek TEB TAKIM YILDIZI projesini hayata geçirdi. TEB Kadın Bankacılığının işletme koçluğu kavramının ve uygulamalarının yaratıcısı olan ActionCOACH ile yaptıkları bu ortak çalışmanın başlama öyküsünü, Takım Yıldızlarının bankacı kimliklerinin yanı sıra kazandıkları işletme koçu becerilerinin neler olduğunu ve Kadın Patronların İşletme Koçları olan Takım Yıldızları ile 6 ay

Özge Toraman Kimdir?

Bülent Özcan


Bülent Özcan, – AB Projeleri Daire Başkanı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı
Bülent Özcan, – AB Projeleri Daire Başkanı Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı Burçak Çullu – Inernational Consulting Expertise Ülke Direktörü Moderatör: Aylin Gezgüç – ARBOR 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe - 13:30 – 14:15 – Panel AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı Toplumsal değişim süreçlerinde önemli etkisi olan AB fonlarının koçluk süreçlerinde kullanılan yetkinliklerden etki yaratma süreçlerinde ne şekilde fayda görebileceğinin araştırılacağı oturumda Sn. Bülent Özcan bugüne bu projelerden beklentileri ve bundan sonraki dönem için görmeyi arzuladıkları etkilerden, paydaşların nasıl daha etkin olarak süreçlerde yer alabileceğinden bahsedecek. Burçak Çullu, hem proje tasarımcısı hem bir koç olarak kesişim kümesinde gördüğü ihtiyaç ve yetkinlik eşleşmesine değinecek. Aylin Gezgüç, kamu sektörü, özel sektör ve sivil toplum şapkalarını çıkarıp koçluk şapkasını takacağı oturumda moderatör olarak yer alacak. Cevap aranacak bazı konu başlıkları: * Mentorluk ve koçluk süreçleri ile kamu sektörü nasıl yakınlaşır? Devlet bakış açısı ile koçluk bakış açısı herhangi bir düzlemde kesişebilir mi? Bu kesişimde ne mümkün olur? * AB projeleri toplumsal değişim ve dönüşüm için sihirli bir takım çantası gibi, koçluk süreçleri de bireyin değişimi ve dönüşümü için aynı nitelikte. Bu iki sürecin eşleşmesi nasıl mümkün olabilir? * Projelerde etki odaklı yaklaşım ile bireydeki “en iyi halimdeki ben” yaklaşımını ortaya çıkarabilecek süreçler nasıl tasarlanabilir?

Bülent Özcan Kimdir?

Sinem Altuncu


Sinem Altuncu – EUROGIA Yönetim Kurulu Üyesi EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı
Bülent Özcan, – AB Projeleri Daire Başkanı Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı Sinem Altuncu – EUROGIA Yönetim Kurulu Üyesi Moderatör: Aylin Gezgüç – ARBOR 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe - 13:30 – 14:15 – Panel AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı Toplumsal değişim süreçlerinde önemli etkisi olan AB fonlarının koçluk süreçlerinde kullanılan yetkinliklerden etki yaratma süreçlerinde ne şekilde fayda görebileceğinin araştırılacağı oturumda Sn. Bülent Özcan bugüne bu projelerden beklentileri ve bundan sonraki dönem için görmeyi arzuladıkları etkilerden, paydaşların nasıl daha etkin olarak süreçlerde yer alabileceğinden bahsedecek. Aylin Gezgüç, kamu sektörü, özel sektör ve sivil toplum şapkalarını çıkarıp koçluk şapkasını takacağı oturumda moderatör olarak yer alacak. Cevap aranacak bazı konu başlıkları: * Mentorluk ve koçluk süreçleri ile kamu sektörü nasıl yakınlaşır? Devlet bakış açısı ile koçluk bakış açısı herhangi bir düzlemde kesişebilir mi? Bu kesişimde ne mümkün olur? * AB projeleri toplumsal değişim ve dönüşüm için sihirli bir takım çantası gibi, koçluk süreçleri de bireyin değişimi ve dönüşümü için aynı nitelikte. Bu iki sürecin eşleşmesi nasıl mümkün olabilir? * Projelerde etki odaklı yaklaşım ile bireydeki “en iyi halimdeki ben” yaklaşımını ortaya çıkarabilecek süreçler nasıl tasarlanabilir?

Sinem Altuncu Kimdir?

Aylin Gezgüç


Aylin Gezgüç – ARBOR EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı
Bülent Özcan, – AB Projeleri Daire Başkanı Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı Burçak Çullu – Inernational Consulting Expertise Ülke Direktörü Moderatör: Aylin Gezgüç – ARBOR 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe - 13:30 – 14:15 – Panel AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı Toplumsal değişim süreçlerinde önemli etkisi olan AB fonlarının koçluk süreçlerinde kullanılan yetkinliklerden etki yaratma süreçlerinde ne şekilde fayda görebileceğinin araştırılacağı oturumda Sn. Bülent Özcan bugüne bu projelerden beklentileri ve bundan sonraki dönem için görmeyi arzuladıkları etkilerden, paydaşların nasıl daha etkin olarak süreçlerde yer alabileceğinden bahsedecek. Burçak Çullu, hem proje tasarımcısı hem bir koç olarak kesişim kümesinde gördüğü ihtiyaç ve yetkinlik eşleşmesine değinecek. Aylin Gezgüç, kamu sektörü, özel sektör ve sivil toplum şapkalarını çıkarıp koçluk şapkasını takacağı oturumda moderatör olarak yer alacak. Cevap aranacak bazı konu başlıkları: * Mentorluk ve koçluk süreçleri ile kamu sektörü nasıl yakınlaşır? Devlet bakış açısı ile koçluk bakış açısı herhangi bir düzlemde kesişebilir mi? Bu kesişimde ne mümkün olur? * AB projeleri toplumsal değişim ve dönüşüm için sihirli bir takım çantası gibi, koçluk süreçleri de bireyin değişimi ve dönüşümü için aynı nitelikte. Bu iki sürecin eşleşmesi nasıl mümkün olabilir? * Projelerde etki odaklı yaklaşım ile bireydeki “en iyi halimdeki ben” yaklaşımını ortaya çıkarabilecek süreçler nasıl tasarlanabilir?

Aylin Gezgüç Kimdir?

Dr. Ali Ercan Özgür


Dr. Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Yerelden Globale İhtiyaç Haritası - AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı
Bülent Özcan, – AB Projeleri Daire Başkanı Dr. Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı Burçak Çullu – Inernational Consulting Expertise Ülke Direktörü Moderatör: Aylin Gezgüç – ARBOR 2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe - 13:30 – 14:15 – Panel AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı Bu oturumda, Dr. Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı, Yerelden Globale İhtiyaç Haritası projesini anlatacak. Toplumsal değişim süreçlerinde önemli etkisi olan AB fonlarının koçluk süreçlerinde kullanılan yetkinliklerden etki yaratma süreçlerinde ne şekilde fayda görebileceğinin araştırılacağı oturumda Sn. Bülent Özcan bugüne bu projelerden beklentileri ve bundan sonraki dönem için görmeyi arzuladıkları etkilerden, paydaşların nasıl daha etkin olarak süreçlerde yer alabileceğinden bahsedecek. Burçak Çullu, hem proje tasarımcısı hem bir koç olarak kesişim kümesinde gördüğü ihtiyaç ve yetkinlik eşleşmesine değinecek. Aylin Gezgüç, kamu sektörü, özel sektör ve sivil toplum şapkalarını çıkarıp koçluk şapkasını takacağı oturumda moderatör olarak yer alacak.

Dr. Ali Ercan Özgür Kimdir?

Av. Dr. Bülent Balkan


Av. Dr. Bülent Balkan – (CICP)(CEO) EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Mesleği Hakkıyla Yapmak; Etik ve Hukuk Boyutuyla Koçluk ve Mentorluk
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:15 – 15:00 1. Oturum Panel Mesleği Hakkıyla Yapmak; Etik ve Hukuk Boyutuyla Koçluk ve Mentorluk Av. Pınar Ersin Kollu – LL.M. Hukuk Müşavirliği & İnsan Kaynakları ve Eğitim Grup Başkanı Av. Dr. Bülent Balkan – (CICP)(CEO) Özlem Balkan – Organizasyonel Gelişim Mentoru ve Yazar

Av. Dr. Bülent Balkan Kimdir?

Özlem Balkan


Özlem Balkan - Organizasyonel Gelişim Mentoru ve Yazar EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Mesleği Hakkıyla Yapmak; Etik ve Hukuk Boyutuyla Koçluk ve Mentorluk
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:15 – 15:00 1. Oturum Panel Mesleği Hakkıyla Yapmak; Etik ve Hukuk Boyutuyla Koçluk ve Mentorluk Av. Pınar Ersin Kollu – LL.M. Hukuk Müşavirliği & İnsan Kaynakları ve Eğitim Grup Başkanı Av. Dr. Bülent Balkan – (CICP)(CEO) Özlem Balkan – Organizasyonel Gelişim Mentoru ve Yazar

Özlem Balkan Kimdir?

Av. Pınar Ersin Kollu


Av. Pınar Ersin Kollu - LL.M. Hukuk Müşavirliği & İnsan Kaynakları ve Eğitim Grup Başkanı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Mesleği Hakkıyla Yapmak; Etik ve Hukuk Boyutuyla Koçluk ve Mentorluk
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:15 – 15:00 1. Oturum Panel Mesleği Hakkıyla Yapmak; Etik ve Hukuk Boyutuyla Koçluk ve Mentorluk Av. Pınar Ersin Kollu – LL.M. Hukuk Müşavirliği & İnsan Kaynakları ve Eğitim Grup Başkanı Av. Dr. Bülent Balkan – (CICP)(CEO) Özlem Balkan – Organizasyonel Gelişim Mentoru ve Yazar

Av. Pınar Ersin Kollu Kimdir?

Yelda Tavlan


Yelda Tavlan – ACC – Dimes İnsan Kaynakları Direktörü EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Kurumsal Gelişimde Sürdürülebilirlik Örneği- Dimes’te Duygu Bilimi ile Dönüşüm
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 15:20 – 15:45 Kurumsal Gelişimde Sürdürülebilirlik Örneği- Dimes’te Duygu Bilimi ile Dönüşüm Yelda Tavlan – ACC – Dimes İnsan Kaynakları Direktörü Banu Koç Çakan – bcc Turkey Kurucu Ortağı, PCC Dugusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni, Endüstri Psikoloğu, Cem Atat, bcc Turkey Kurucu Ortağı PCC, Duygusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni
Kurumların VUCA çağında en çok ihtiyaç duydukları konu kurum içerisindeki profesyonellerin dinamik iş yaşamı koşullarıyla uyumlanabilmesi ve bunu olumlu olarak performanslarına yansıtmasıdır. Yukarıda bahsettiğimiz ihtiyaçlara cevap veren, duygu bilimini koçluk ve mentorluk iletişim modeli ile birleştiren ve dünyanın birçok ülkesinde önde gelen kurumda uygulanan Training Industry Değerlendirme ve Gelişim Ödülü ile Brandon Hall Grup Liderlik Gelişimi Mükemmellik Ödülleri Altın Madalya Ödülü sahibi olan programı uyguladığımız örnek çalışmayı EMCC Konferansı katılımcılarıyla paylaşacağımız bir oturumdur.

Yelda Tavlan Kimdir?

Banu Koç Çakan


Banu Koç Çakan – bcc Turkey Kurucu Ortağı, PCC Dugusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni, Endüstri Psikoloğu, EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Kurumsal Gelişimde Sürdürülebilirlik Örneği- Dimes’te Duygu Bilimi ile Dönüşüm
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 15:20 – 15:45 Kurumsal Gelişimde Sürdürülebilirlik Örneği- Dimes’te Duygu Bilimi ile Dönüşüm Yelda Tavlan – ACC – Dimes İnsan Kaynakları Direktörü Banu Koç Çakan – bcc Turkey Kurucu Ortağı, PCC Dugusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni, Endüstri Psikoloğu, Cem Atat, bcc Turkey Kurucu Ortağı PCC, Duygusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni
Kurumların VUCA çağında en çok ihtiyaç duydukları konu kurum içerisindeki profesyonellerin dinamik iş yaşamı koşullarıyla uyumlanabilmesi ve bunu olumlu olarak performanslarına yansıtmasıdır. Yukarıda bahsettiğimiz ihtiyaçlara cevap veren, duygu bilimini koçluk ve mentorluk iletişim modeli ile birleştiren ve dünyanın birçok ülkesinde önde gelen kurumda uygulanan Training Industry Değerlendirme ve Gelişim Ödülü ile Brandon Hall Grup Liderlik Gelişimi Mükemmellik Ödülleri Altın Madalya Ödülü sahibi olan programı uyguladığımız örnek çalışmayı EMCC Konferansı katılımcılarıyla paylaşacağımız bir oturumdur.

Banu Koç Çakan Kimdir?

Cem Atat


Cem Atat, bcc Turkey Kurucu Ortağı PCC, Duygusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Kurumsal Gelişimde Sürdürülebilirlik Örneği- Dimes’te Duygu Bilimi ile Dönüşüm
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 15:20 – 15:45 Kurumsal Gelişimde Sürdürülebilirlik Örneği- Dimes’te Duygu Bilimi ile Dönüşüm Yelda Tavlan – ACC – Dimes İnsan Kaynakları Direktörü Banu Koç Çakan – bcc Turkey Kurucu Ortağı, PCC Dugusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni, Endüstri Psikoloğu, Cem Atat, bcc Turkey Kurucu Ortağı PCC, Duygusal Zeka Mentoru ve İleri Eğitmeni
Kurumların VUCA çağında en çok ihtiyaç duydukları konu kurum içerisindeki profesyonellerin dinamik iş yaşamı koşullarıyla uyumlanabilmesi ve bunu olumlu olarak performanslarına yansıtmasıdır. Yukarıda bahsettiğimiz ihtiyaçlara cevap veren, duygu bilimini koçluk ve mentorluk iletişim modeli ile birleştiren ve dünyanın birçok ülkesinde önde gelen kurumda uygulanan Training Industry Değerlendirme ve Gelişim Ödülü ile Brandon Hall Grup Liderlik Gelişimi Mükemmellik Ödülleri Altın Madalya Ödülü sahibi olan programı uyguladığımız örnek çalışmayı EMCC Konferansı katılımcılarıyla paylaşacağımız bir oturumdur.

Cem Atat Kimdir?

Eser Ömeroğlu


Eser Ömeroğlu – ICF Türkiye Başkanı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Global Bakışta Koçluk ve Mentorluk
EMCC, ICF ve AC olarak Benzerliklerimiz ve Farklılıklarımız
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:15 – 15:00 Global Bakışta Koçluk ve Mentorluk / EMCC, ICF ve AC olarak Benzerliklerimiz ve Farklılıklarımız
Evrim Cabbaroğlu – EMCC Türkiye Başkanı Eser Ömeroğlu – ICF Türkiye Başkanı Umut Ahmet Tarakçı – AC Türkiye Başkanı

Eser Ömeroğlu Kimdir?

Evrim Cabbaroğlu


Evrim Cabbaroğlu – EMCC Türkiye Başkanı EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Global Bakışta Koçluk ve Mentorluk EMCC, ICF ve AC olarak Benzerliklerimiz ve Farklılıklarımız
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:15 – 15:00 Global Bakışta Koçluk ve Mentorluk / EMCC, ICF ve AC olarak Benzerliklerimiz ve Farklılıklarımız
Evrim Cabbaroğlu – EMCC Türkiye Başkanı Eser Ömeroğlu – ICF Türkiye Başkanı Umut Ahmet Tarakçı – AC Türkiye Başkanı


Evrim Cabbaroğlu Kimdir?

Umut Ahmet Tarakçı


Umut Ahmet Tarakçı – AC Türkiye Başkanı
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Global Bakışta Koçluk ve Mentorluk
EMCC, ICF ve AC olarak Benzerliklerimiz ve Farklılıklarımız
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 14:15 – 15:00 Global Bakışta Koçluk ve Mentorluk / EMCC, ICF ve AC olarak Benzerliklerimiz ve Farklılıklarımız
Evrim Cabbaroğlu – EMCC Türkiye Başkanı Eser Ömeroğlu – ICF Türkiye Başkanı Umut Ahmet Tarakçı – AC Türkiye Başkanı


Umut Ahmet Tarakçı Kimdir?

Nursel Ölmez Ateş


Nursel Ölmez Ateş – Borusan Holding İnsan Kaynakları Başkanı
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Koçluk ve Mentorluğun Organizasyonel İklim ve Kültür Üzerindeki Etkileri
1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 12:30 – 13:00 Koçluk ve Mentorluğun Organizasyonel İklim ve Kültür Üzerindeki Etkileri Dünya değişiyor, iş yapış şekilleri değişiyor, hem liderlerin hem de organizasyonların bu dönüşüme uyumlanması ve liderlik etmesi bekleniyor. Peki dijitalleşme bizleri yeni sulara sürüklerken kültür nasıl değişecek, kültür değişmezse bu yeni ekonomik düzende ayakta kalabilecek miyiz? Kültürel dönüşümde koçluk ve mentorlüğün sisteme etkisi nasıl olur? Borusan’ın dönüşüm yolculuğundaki yaklaşımlarını da dinleme fırsatı bulacağınız bu oturumda ana tema; liderlik repertuarımızı neden ve ne yöne doğru zenginleştirmeliyiz olacak.

Nursel Ölmez Ateş Kimdir?

Demet Uyar


Demet Uyar, Navitas Kurucusu, Eğitmen, Koç, Danışman, Yazar
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 11:40 – 12:30      Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak Kıvanç Ergun - Adım Adım Dönem Başkanı & Marka ve İletişim Koçu Arzu Pınar Demirel - IMPACT2030 Bölgesel Sesi, Headline Kurucusu Kristina Steinbüchel - Renkli Kampüs Kurucu Ortağı, Mimar, Blogger, Gizli Müşteri Asiye Turgut – İstanbul Üniversitesi  Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü Öğrencisi Moderatör: Demet Uyar, Navitas Kurucusu, Eğitmen, Koç, Danışman, Yazar

Demet Uyar Kimdir?

Arzu Pınar Demirel


Arzu Pınar Demirel - IMPACT2030 Bölgesel Sesi, Headline Kurucusu
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 11:40 – 12:30      Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak Kıvanç Ergun - Adım Adım Dönem Başkanı & Marka ve İletişim Koçu Arzu Pınar Demirel - IMPACT2030 Bölgesel Sesi, Headline Kurucusu Kristina Steinbüchel - Renkli Kampüs Kurucu Ortağı, Mimar, Blogger, Gizli Müşteri Asiye Turgut – İstanbul Üniversitesi  Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü Öğrencisi Moderatör: Demet Uyar, Navitas Kurucusu, Eğitmen, Koç, Danışman, Yazar

Arzu Pınar Demirel Kimdir?

Kristina Steinbüchel


Kristina Steinbüchel - Renkli Kampüs Kurucu Ortağı, Mimar, Blogger, Gizli Müşteri
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 11:40 – 12:30      Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak Kıvanç Ergun - Adım Adım Dönem Başkanı & Marka ve İletişim Koçu Arzu Pınar Demirel - IMPACT2030 Bölgesel Sesi, Headline Kurucusu Kristina Steinbüchel - Renkli Kampüs Kurucu Ortağı, Mimar, Blogger, Gizli Müşteri Asiye Turgut – İstanbul Üniversitesi  Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü Öğrencisi Moderatör: Demet Uyar, Navitas Kurucusu, Eğitmen, Koç, Danışman, Yazar

Kristina Steinbüchel Kimdir?

Kıvanç Ergun


Kıvanç Ergun - Adım Adım Dönem Başkanı & Marka ve İletişim Koçluğu
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak
2. GÜN / 22 Kasım 2018, Perşembe 11:40 – 12:30      Toplumda Etki & Dönüşüm Yaratmak ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak Kıvanç Ergun - Adım Adım Dönem Başkanı & Marka ve İletişim Koçu Arzu Pınar Demirel - IMPACT2030 Bölgesel Sesi, Headline Kurucusu Kristina Steinbüchel - Renkli Kampüs kurucu Ortağı, Mimar, Blogger, Gizli Müşteri Asiye Turgut – İstanbul Üniversitesi  Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü Öğrencisi Moderatör: Demet Uyar, Navitas Kurucusu, Eğitmen, Koç, Danışman, Yazar

Kıvanç Ergun Kimdir?

Meltem Ulu Yavuz


Meltem Ulu Yavuz - AC Türkiye Akreditasyon Başkanı
14:50 – 15:30 EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Takım Koçluğu ve Geleceğe Hazırlanmak – Maslak Acıbadem Büyüme Süreci Deneyimi
1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba Takım Koçluğu ve Geleceğe Hazırlanmak – Maslak Acıbadem Büyüme Süreci Deneyimi Moderatör: Meltem Ulu Yavuz - AC Türkiye Akreditasyon Başkanı H. Cenk Sandıkçı - Acıbadem Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktör Yardımcısı  Öznur Yeğen - Acıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastanesi Direktörü Bu oturumda, “Takım Koçluğu” nun ETKİ ve DÖNÜŞÜM adına yarattığı zenginlik Maslak Acıbadem örneği üzerinden tartışılacak, katılımcıların soruları İnsan Kaynakları Profesyoneli gözüyle Sn. Cenk Sandıkçı tarafından, üst düzey yönetici ve takım lideri gözüyle Sn. Öznur Yeğen tarafından ve Takım Koçu gözüyle Sn. Meltem Ulu Yavuz tarafından cevaplanacaktır.

Meltem Ulu Yavuz Kimdir?

Öznur Yeğen


Öznur Yeğen - Acıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastanesi Direktörü
14:50 – 15:30 EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Takım Koçluğu ve Geleceğe Hazırlanmak – Maslak Acıbadem Büyüme Süreci Deneyimi
1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba Takım Koçluğu ve Geleceğe Hazırlanmak – Maslak Acıbadem Büyüme Süreci Deneyimi Moderatör: Meltem Ulu Yavuz - AC Türkiye Akreditasyon Başkanı H. Cenk Sandıkçı - Acıbadem Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktör Yardımcısı  Öznur Yeğen - Acıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastanesi Direktörü Bu oturumda, “Takım Koçluğu” nun ETKİ ve DÖNÜŞÜM adına yarattığı zenginlik Maslak Acıbadem örneği üzerinden tartışılacak, katılımcıların soruları İnsan Kaynakları Profesyoneli gözüyle Sn. Cenk Sandıkçı tarafından, üst düzey yönetici ve takım lideri gözüyle Sn. Öznur Yeğen tarafından ve Takım Koçu gözüyle Sn. Meltem Ulu Yavuz tarafından cevaplanacaktır.

Öznur Yeğen Kimdir?

H. Cenk Sandıkçı


H. Cenk Sandıkçı - Acıbadem Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktör Yardımcısı 
14:50 – 15:30 EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Takım Koçluğu ve Geleceğe Hazırlanmak – Maslak Acıbadem Büyüme Süreci Deneyimi
1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba Takım Koçluğu ve Geleceğe Hazırlanmak – Maslak Acıbadem Büyüme Süreci Deneyimi Moderatör: Meltem Ulu Yavuz - AC Türkiye Akreditasyon Başkanı H. Cenk Sandıkçı - Acıbadem Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktör Yardımcısı  Öznur Yeğen - Acıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastanesi Direktörü Bu oturumda, “Takım Koçluğu” nun ETKİ ve DÖNÜŞÜM adına yarattığı zenginlik Maslak Acıbadem örneği üzerinden tartışılacak, katılımcıların soruları İnsan Kaynakları Profesyoneli gözüyle Sn. Cenk Sandıkçı tarafından, üst düzey yönetici ve takım lideri gözüyle Sn. Öznur Yeğen tarafından ve Takım Koçu gözüyle Sn. Meltem Ulu Yavuz tarafından cevaplanacaktır.

H. Cenk Sandıkçı Kimdir?

Özgür Burak Akkol


Özgür Burak Akkol – Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörü 
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Koç Topluluğu’nun Yeni Nesil Liderlik Gelişim Yaklaşımları
1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 16:30 – 17:15 Koç Topluluğu’nun Yeni Nesil Liderlik Gelişim Yaklaşımları / Özgür Burak Akkol – Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörü 17:15 – 17:30 Ustaya Saygı – Mustafa V. Koç

Özgür Burak Akkol Kimdir?

Nurdan Gündoğdu


Nurdan Gündoğdu-ActionCOACH 
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Start-Up Mentorluğu – Panel
1. GÜN / 21 Kasım 2018, Çarşamba 11:50 – 12:30 Start-Up Mentorluğu – Panel Ayşe Şule Bilgiç – Düşyeri, Kurucu Nurdan Gündoğdu-ActionCOACH Ömer Erkmen- Mentor Effect, Melek Yatırımcı ve Girişimci Mentoru Moderatör: Hande Didem Altop – Endeavor Türkiye Bir mentor olarak Startup ve Scaleup aşamalarında çarpıcı mentorluk örnekleri nedir? Girişimciler ve mentorlar birbirlerine nasıl ulaşabilir? Bir koç olarak Startup ve Scaleup aşamalarında çarpıcı koçluk örnekleri nedir? Girişimciler ve Koçlar birbirlerine nasıl ulaşabilir? Bu ve benzeri soruların cevapları Start-Up Mentorluğu panelinde verilecektir.

Nurdan Gündoğdu Kimdir?

Banu Parlar


Banu Parlar – EMCC Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi 
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Ne Aldım? Ne Katttım? Niyetim Ne?
16:15 – 16:45 Paylaşım Çemberleri Ne Aldım? Ne Katttım? Niyetim Ne? Moderatör: Banu Parlar – EMCC Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi
Paylaşım Çemberleri Her birimiz aynı anda farklı pek çok sistemin parçası olarak, bazı anlarda değişim ve dönüşüm ihtiyacını çok yoğun hissediyoruz. Kişisel etkimizi ve katkımızı ortaya koyduğumuz anlardaki tatminimiz ise geleceğimize dair daha çok inanç, umut ve güven veriyor. Bu oturumda, geçmişten taşıdıklarımız, öğrendiklerimiz ve kazanımlarımızla geleceğe dair kişisel niyetimizi ve ortak adımlarımızı tanımladığımız bir çalışma gerçekleşecektir. Birlikte olmanın ve paylaşmanın verdiği güç ile aklımızı ve kalbimizi katarak geleceğe yön veren aksiyonları beraber tasarlamanın nasıl mümkün olacağına odaklanacağız.

Banu Parlar Kimdir?

Selin Üstüner


Selin Üstüner – EMCC Araştırma ve Global ile Hizalanma Çalışma Grubu Lideri 
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / EMCC’de Akreditasyon Süreçleri
14:50 – 15:30 Paralel Oturumlar
EMCC’de Akreditasyon Süreçleri Gamze Bayraktaroğlu, Özlem Rodoslu, Selin Üstüner / EMCC Akreditasyon Çalışma Grubu

Selin Üstüner Kimdir?

Özlem Rodoslu


Özlem RODOSLU | Yönetici Ortak – Fasilitatör – Lider, Sistem ve Takım Koçu
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / EMCC’de Akreditasyon Süreçleri
14:50 – 15:30 Paralel Oturumlar
EMCC’de Akreditasyon Süreçleri Gamze Bayraktaroğlu, Özlem Rodoslu, Selin Üstüner / EMCC Akreditasyon Çalışma Grubu

Özlem Rodoslu Kimdir?

Hande Didem Altop


Hande Didem Altop – Endeavor Türkiye
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / Start-Up Mentorluğu – Panel
11:50 – 12:30 Start-Up Mentorluğu – Panel Ayşe Şule Bilgiç – Düşyeri, Kurucu Nurdan Gündoğdu-ActionCOACH Ömer Erkmen- Mentor Effect, Melek Yatırımcı ve Girişimci Mentoru Moderatör: Hande Didem Altop – Endeavor Türkiye

Hande Didem Altop Kimdir?

Güler Altınsoy


Güler Altınsoy – Gıda Girişimciliği ile Yenilikçi Geçim Kaynakları (LIFE) Programı Direktörü
EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı / AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı
13:30 – 14:15 AB Projeleri Tasarım ve Yönetiminde Koçluk Yetkinliklerinin Kullanımı -Panel
Bülent Özcan, – AB Projeleri Daire Başkanı
Ali Ercan Özgür – IDEMA Kurucu Ortağı
Sinem Altuncu – EUROGIA Yönetim Kurulu Üyesi
Güler Altınsoy – Gıda Girişimciliği ile Yenilikçi Geçim Kaynakları (LIFE) Programı Direktörü
Moderatör: Aylin Gezgüç – ARBOR


Güler Altınsoy Kimdir?